Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Beni Anlattılar

Beni Anlattılar

ANASAYFA Beni Anlattılar
JOSHUA FREEDMAN
JOSHUA FREEDMAN CEO Six Seconds
Projelerimiz ve iş çabalarımız sırasında Erdem'in tutku ve bağlılık ile pozitif ve karşılıklı destekleyici bir ilişki kurmaya çalıştığını gözlemledim. İşe dair ve insanlarla ilgili alışılmadık bir iş içgörüsü var. En önemlisi de insanlara yeni fırsatları farkedip değişim için umutlu olmalarında yardımcı oluyor. Erdem'i donanımlı bir EQ uzmanı, koç, eğitmen ve lider olarak memnuniyetle tavsiye ederim.
ALİYAR HUSEYNOV
ALİYAR HUSEYNOV ÜRÜN YÖNETİCİSİ P&G BAKÜ
Erdem, herkesle iyi ilişkiler kurabilen çok kibar bir insan. Onun eğitimine katıldığım için çok şanslıyım ve arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Hayatımda duygusal olarak gerçekleşen ne olursa anında Erdem'in 6 saniyesi aklıma geliyor. Hayatıma giren ve bende olumlu etki bırakan birkaç kişi oldu. Mutlulukla söyleyebilirim ki Erdem bu az insanlardan birisi.
DAN GUSTAFSSON
DAN GUSTAFSSON İNSAN VE KÜLTÜR DİREKTÖRÜ IKEA
Enerjinin yüksek olduğu ve yeni içgörüler elde ettiğimiz harika bir gündü. Kişisel olarak benim ve ekibimin gelişimine yönelik iyi bir eğitim oldu. Günün akışı çok iyi tasarlanmıştı. Erdem Bey bir takım olarak bizlere çok iyi işbirliği yaptı, her bir katılımcıyı konuya dahil etti. Çok teşekkürler.
BAŞAK KÖKTÜRK
BAŞAK KÖKTÜRK İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ WATSONS
Program interaktif ve liderlerimiz için çok etkiliydi. Zevkle öğrenmeyi sağladı ve farkındalığı artırdı. Bu eğitimi konusunda deneyimli ve samimi olan Erdem Ercan'dan almak gerçekten fark yarattı. Olağanüstü bir program oldu. Kendisine teşekkür ederiz.
GİZEM SERTER
GİZEM SERTER KIDEMLİ İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ P&G
Erdem Bey ile gerçekleştirdiğimiz Duygusal Zeka Eğitimi oldukça etkileyici idi. Özellikle eğitimden önceki bir saatlik koçluk çalışması benim için çok faydalı oldu. Erdem Bey çok açık ve şeffaf bir eğitmen. Kendisinin verdiği örnekler gerçek hayattandı. Bizlerde hayatlarımızda uygulayacağımız önemli dersler çıkardık.
RENAN ÖZYERLİ
RENAN ÖZYERLİ GENEL MÜDÜRÜ MSD TÜRKİYE BÖLGESİ
Duygusal Zeka Liderlik Programında kavramların çok anlaşılır olduğunu düşünüyorum. Ekip olarak Duygusal Zeka'ya odaklanmaktan çok faydalandık. Örnekler çok yerindeydi. Erdem Bey'e doğallığı ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz. Daha sonraki buluşmalarımızı heyecanla bekliyorum.
NALAN ÖĞÜT KORAY
NALAN ÖĞÜT KORAY İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ MSD TÜRKİYE
EQ Liderlik Programı, üzerinde çalışılacak harika materyallere, iyi tasarlanmış bir çerçeveye ve düşünmek için yeterli zamana sahip olmanıza izin veren harika bir eğitim. Erdem Ercan'ın eğitimine gittiğinizde kendinizdeki gelişimi hissediyor ve gözlerinin parladığını görmek güveninizi artırıyor. Çok teşekkürler.
İRFAN KALE
İRFAN KALE EĞİTİM VE GELİŞİM MÜDÜRÜ ALİ RAİF İLAÇ
Eğitimin planlamasından itibaren içeriğin, ihtiyaçlarımız ile örtüşmesi konusunda iş birliği yapan ve çözüm odaklı yaklaşımı için Erdem Bey'e çok teşekkür ederiz. Six Seconds EQ eğitim içeriği, aktiviteleri, SEI envanteri, görseller çok güzeldi. Katılımcılarda farkındalıklar oluşturdu. Erdem Bey'in pozitif aurası, katılımcılarla iletişimi harikaydı. Her şey için kendisine teşekkür ederim.
YETKİN TEPEKÖYLÜ
YETKİN TEPEKÖYLÜ Ticari Bölüm Satış Direktörü P&G
Erdem Bey'den Six Seconds bünyesindeki “Emotional Intelligence for Leadership” eğitimini aldım. Eğitim süresince kendisinin anlattığı konuya son derece hâkim, samimi ve çok pozitif bir tarzı vardı. Eğitim sırasında gerçek hayattan verdiği örnekler, farklı konular arasında çarpıcı ilişkiler kurması gerçekten çok güzeldi. 
JUAN BOTELLA PRADO
JUAN BOTELLA PRADO KREDİ GARANTİ DEĞERLENDİRİCİ LİDERİ P&G EMEIA
Duygusal zeka eğitimi 8 yetkinliği kapsayacak şekilde damıtılmış çok iyi bir eğitimdi. Bizlere çok yardımcı oldu. Erdem Bey çok iyi bir konuşmacı ve çok dinamik. Konu hakkındaki derinliği ve bilgisi mükemmel. Çok teşekkür ederim.
E-BÜLTEN Eğitimlerimden, yeni yazılarımdan, çalışmalarımdan haberdar olmak için E-Bültenime kayıt olun...