Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Beni Anlattılar

Beni Anlattılar

ANASAYFA Beni Anlattılar
HANDE KERİMOĞLU
HANDE KERİMOĞLU YETENEK YÖNETİM LİDERİ TÜRK PHILIPS
Erdem Bey konusuna çok hâkim olmakla beraber, çok iyi bir eğitmen. Hazırlığı, katılımcılarla eğitim öncesi koçluk seanslarında ve sonrasında iletişimi mükemmeldi. Daha sonra bu eğitim o kadar başarılı oldu ki, aldığı yüksek değerlendirme puanlarıyla yurtdışından da talepler geldi. Eğitmen ve koç olarak farklı kültürlere de uyumu sayesinde bu seanslar da çok başarılı geçti. Koçluk seanslarındaki üstün empati yeteneği koçluk seanslarına katılanlara çok yardımcı oldu, onlara kariyerlerinde, iş arkadaşlarıyla iletişimde yön gösterdi ve daha iyi bir takım oyuncusu olmaları konusunda destek oldu. Erdem Bey'le çalışmak gerçekten öğrenme eğrinizi çok yükselten bir deneyim, umarım bir kez daha bu fırsatı bulabilirim.
KUTLU YILDIZHAN
KUTLU YILDIZHAN EĞİTİM YÖNETİCİSİ ALİ RAİF İLAÇ SAN.
Duygusal Zeka'nın «Kendini Tanı» boyutunun eğitim öncesi envanter, anket ve görüşmelerle beslenmiş olması katılımcıların eğitim ortamına daha güvenli ve farkındalıkları artmış olarak gelmelerini sağladı. Erdem Beyin'in tüm katılımcılarla kurmuş olduğu pozitif ve empatik ortam herkesin kendini iyi hissetmesini sağladı. Çözüm odaklı ve işbirliği yapan yaklaşımı için de kendisine ayrıca teşekkür etmek isterim.

ARZU KÖYLÜ
ARZU KÖYLÜ FİNANS VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ WIDEX
Duygusal Zeka liderlik programı öncesindeki görüşme, materyalleri, anlatımı ve uygulamalarla kazandırdıkları liderliğimdeki gelişim alanlarına çok katkıda bulundu. Sonraki süreçte seçtiğim gelişim alanları hakkında nasıl yol planı hazırlayacağımı ve gelişimim için pratik araçları da öğrendim. Erdem Hocamızın bilgisi, samimiyeti, tecrübesi ve desteği harikaydı.
ÖZLEM ÇINAR
ÖZLEM ÇINAR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI PROSİM KİMYA
Erdem Ercan sürükleyici, takip etmesi keyifli, ilgiyi her zaman canlı tutan örneklerle Duygusal Zeka Liderlik programının akılda kalmasını sağladı. Teşekkür ederiz.
DUYGU BAKIN
DUYGU BAKIN EĞİTİM MÜDÜRÜ SOLGAR VİTAMİN VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ
Beklentilerimin üzerinde katkı sağlayan bir eğitimdi. Sedat Bey'in eğitim içeriğine katkısı eğitim materyallerinin çok çok üzerindeydi. Yaşam deneyimlerini bizlerle cömertçe paylaşması çok değerliydi. Bu eğitimi bu donanımda bir kişiden dinlemek bizim için büyük şans oldu.
E-BÜLTEN Eğitimlerimden, yeni yazılarımdan, çalışmalarımdan haberdar olmak için E-Bültenime kayıt olun...