Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Eğitmen

Eğitmen

ANASAYFA Eğitmen
Bilgi… Hepimizin olduğu gibi benim de hayatımın en önemli parçası! Eğitimlerimde katılımcıların aktif olmalarını önemsiyorum; onların ihtiyaçlarına cevap veren, deneyecekleri, eğlenecekleri, meraklarını giderecekleri, etki edecek bir yapı oluşturuyorum. Bunları yapabilmemi sağlayan donanımlarım güçlü. Öğrenim hayatım, yirmi üç yıllık iş tecrübem, yirmi yıllık dans geçmişim, aldığım sayısız eğitimler, koçluk birikimimin bana kazandırdıklarının yanında iş birliği yaptım global firmaların eğitim ilkeleri, model, araç ve envanterleri ve verdiğim her yeni eğitim beni besliyor.
Bilgi… Hepimizin olduğu gibi benim de hayatımın en önemli parçası!
Bir araştırmacının farklı yerlerden verileri derleyerek anlamlı bir sonuç üretmesi gibi farklı kaynaklardan verileri toplayarak işe başlarım. Amaca yönelik, katılımcıların ceplerinde hedeflenen kazanımlarla ayrılmalarını sağlayacak şekilde eğitimi tasarlarım. Yaratıcılık beni kuvvetle destekleyen yeteneğim.
Davet EĞİTMEN DAVETİ İÇİN...
"Öyle bir deneyimdi ki, öğrenmemek için şansımız kalmadı!" İşte, bu sözü duymak, bana “durmak yok!” diyor. Katılımcıların eğitimden cepleri dolu ayrılmaları için tasarım aşamasından itibaren tüm yetkinliklerimi kullanıyorum. Eğitimlerde; katılımcıları dikkatle dinlediğinizde, onların bilgeliklerine kapı açtığınızda sonuç şaşırtıcı derecede etkili oluyor. Çünkü; insanların içindeki bilgeliği harekete geçirmeyi, kişiye özel deneyimler yaşatmayı, onlarla derinleşmeyi, sonuçlarını eğitimde o anda birlikte paylaşmayı, duygu ve düşüncelerini kendi arzuladıkları sonuçlar için harekete geçirmelerini sağlıyorum. Kurumsal Eğitimler, Online Eğitimler yanı sıra Sertifikasyon Eğitimleri ile olabildiğince çok kişiye ulaşmaya, kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmaya çalışıyorum.
Eğitimler için iş birliği yaptığım uluslararası şirketlerin çözümlerinden yararlanıyorum.
Eğitimler için iş birliği yaptığım uluslararası şirketlerin çözümlerinden yararlanıyorum. Eğitmen olarak dünyanın ilk ve en büyük duygusal zeka organizasyonu Six Seconds'ın, dünya çapındaki organizasyonlarda binlerce lider ve çalışan için eğitim, koçluk, danışmanlık ve organizasyonel araştırma hizmetleri sunan CMOE'nin (Center for Management and Organization Effectiveness) ve ICF, EMCC ve IASTI Akredite “Çözüm Odaklı” Koçluk Sertifikasyon programları tasarlayan, geliştiren ve sunan Solutions Academy'nin Türkiye lideri olarak eğitimlerini yürütüyorum.
Eğitmenliğim Hakkında Yorumlar...
Program interaktif ve liderlerimiz için çok etkiliydi. Zevkle öğrenmeyi sağladı ve farkındalığı artırdı. Bu eğitimi konusunda deneyimli ve samimi olan Erdem Ercan'dan almak gerçekten fark yarattı. Olağanüstü bir program oldu. Kendisine teşekkür ederiz.
Program interaktif ve liderlerimiz için çok etkiliydi. Zevkle öğrenmeyi sağladı ve farkındalığı artırdı. Bu eğitimi konusunda deneyimli ve samimi olan Erdem Ercan'dan almak gerçekten fark yarattı. Olağanüstü bir program oldu. Kendisine teşekkür ederiz.<br />
BAŞAK KÖKTÜRK İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ - WATSONS
Erdem Bey ile gerçekleştirdiğimiz Duygusal Zeka Eğitimi oldukça etkileyici idi. Özellikle eğitimden önceki bir saatlik koçluk çalışması benim için çok faydalı oldu. Erdem Bey çok açık ve şeffaf bir eğitmen. Kendisinin verdiği örnekler gerçek hayattandı. Bizler de hayatlarımızda uygulayacağımız önemli dersler çıkardık.
Erdem Bey ile gerçekleştirdiğimiz Duygusal Zeka Eğitimi oldukça etkileyici idi. Özellikle eğitimden önceki bir saatlik koçluk çalışması benim için çok faydalı oldu. Erdem Bey çok açık ve şeffaf bir eğitmen. Kendisinin verdiği örnekler gerçek hayattandı. Bizler de hayatlarımızda uygulayacağımız önemli dersler çıkardık.<br />
GİZEM SERTER KIDEMLİ İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ - P&G
BENİ ANLATTILAR
E-BÜLTEN Eğitimlerimden, yeni yazılarımdan, çalışmalarımdan haberdar olmak için E-Bültenime kayıt olun...