Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Hayatın Ritmi

Hayatın Ritmi

ANASAYFA Hayatın Ritmi
"Daha üretken, verimli ve mutlu insanlar, çalışanlar ve çalışma ortamları yaratmak!” Hayatın Ritmi 2013'te bireylerde ve kurumlarda olumlu değişime katkı sunmak ve gelişim yolculuklarında yanlarında olmak amacıyla çalışmalarına başladı. Koçluk, Eğitim, Danışmanlık, Envanter ve Konuşma hizmetleri ile çalışma iklimlerinde fark yaratıyor. Verimlilik ve üretkenliği artırarak organizasyonel gelişime katkı sunuyor. Bilimsel envanterler, modeller ve araçlar kullanarak ölçülebilir olumlu sonuçlar üretiyor. Üst düzey yöneticilikten İK uzmanlığına farklı alanlarda tecrübe ve birikime sahip, akredite uzmanlar ile adanmışlıkla çalışıyor. Bilgiye, araştırmaya ve deneyime değer veriyor ve dünyanın önde gelen kurumlarıyla işbirliği yaparak güncel iş yaşamına yönelik etkin çözümler sunuyor. Uzun vadeli müşteri ilişkilerine bağlı, güvenilir çözüm ortağı oluyor.

Yurt içinde ve dışında bankacılık ve finanstan otomotive, hızlı tüketim ürünlerinden teknolojiye, konaklamadan sağlığa, su arıtma sistemlerinden işitme cihazlarına kadar pek çok farklı sektörde, alanlarında lider şirketler ile çalışıyor. Bu değerli kuruluşlar ve profesyonelleri için önemli performans değişimleri sağlıyor. Hayatın Ritmi verimli, yenilikçi ve sistematik yaklaşımlarla hem stratejik hem de taktiksel yol haritaları için var. 

Şimdi, daha güçlüyüz, daha deneyimliyiz, daha donanımlıyız!
Şimdi, daha güçlüyüz, daha deneyimliyiz, daha donanımlıyız! Yurtiçinde ve yurtdışında saygın ve iş potansiyeli yüksek bir şirket olma yolunda ilerlerken, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik daha etkin çözümler sunmak için dünyanın önde gelen, deneyimli, bilime dayalı, organizasyonlarından Six Seconds, CMOE ve Solutions Academy‘nin Türkiye partnerliklerini üstleniyor.Six Seconds 1997 yılında kurulan Six Seconds kendini %100 duygusal zeka gelişimine adamış, dünyanın ilk ve en büyük organizasyonudur. Six Seconds her yerde, her zaman, olumlu değişim oluşturmak üzere insanları destekleyen global kar amacı gütmeyen bir ağdır. Bireylerin, ekiplerin, kuruluşların, ailelerin, okulların ve toplumların gelişmesini sağlamak üzere Duygusal Zeka yetkinliklerini öğretmektedir. 25'ten fazla ülkede ofisleri ve temsilcilikleri ile 65.000 kişi ve 165 ülkeye ulaşan; dünya çapında 4 milyona yakın kişi ile etkileşim içinde olan Six Seconds'ın çözümleri dönüştürücü olup, olumlu bir geleceğe sahip olmak üzere insanlara güç vermektedir. Çocukların öğrenmeyi sevdikleri okullar, insanların geliştikleri kurumlar, hayatı yeniden inşa etmek üzere programlar geliştirir. Duygusal Zeka ile bireylerin ve kurumların daha etkili kararlar almasına, başkaları ile daha sağlam iletişim kurmalarına, amaç bulmalarına ve daha mutlu yaşamalarına yardımcı olur. Vizyonu, 2039 yılına kadar bir milyar insanının duygusal zeka ile buluşmasıdır.

Hayatın Ritmi 2015 yılından itibaren Six Seconds'ın Türkiye partneri olarak hizmet vermektedir. Six Seconds'ın bilimsel, global envanterlerini, makalelerini, kitaplarını ve araştırmalarını duygusal zekanın gelişimine ve yaygınlaşmasına katkı sunmak adına dilimize kazandırıyor. Şu ana kadar dilimize 1000 sayfanın üzerinde Türkçeleşmiş kaynak sağladı.
CMOE Binlerce lider ve çalışan için eğitim, koçluk, danışmanlık ve organizasyonel araştırma hizmetleri sağlayan, dünyanın en köklü kurumu! 1978 yılında, iş yerinde uzun vadeli ortaklıklar kurma vizyonuyla CMOE (Center for Management and Organization Effectiveness), dünya çapındaki organizasyonlarda binlerce lider ve çalışan için eğitim, koçluk, danışmanlık ve organizasyonel araştırma hizmetleri sunuyor. 60'dan fazla konu hakkında hizmet veren CMOE müşterilerinin iş zorluklarının üstesinden gelmelerine, rekabet güçlerini artırmalarına ve çalışanları ile operasyonlarının performansını iyileştirmelerine olanak tanır. CMOE, havacılıktan sigortaya, otomotivden telekomünikasyona, bankacılıktan gıdaya farklı sektörlerdeki müşterileri ile çalışarak alanında geniş bir deneyim elde etmiştir. CMOE sunduğu tüm hizmetlerinde müşterilerine yüksek etkili çözümler oluşturmak ve sürdürülebilir, performans odaklı kültür oluşturmalarına yardımcı olmayı hedefler.

Hayatın Ritmi CMOE'nin Türkiye partneri olarak hizmet vermektedir. Otuz yılı aşkın süredir şirketlere kalıcı değer sağlayan CMOE'nin öğrenme deneyimlerini, kitaplarını, programlarını ve hizmetlerini çalışmalarımızda kullanarak faaliyet gösteriyor.
Solutions Academy Sürdürülebilir çözümler yaratmak için kanıta dayalı hizmet. Solutions Academy, ICF (International Coaching Federation), ACTP (Accredited Certified Training Program), EMCC (European Mentoring & Coaching Council) ve IASTI (International Alliance of Solution-Focused Teaching Institutes) ile akredite edilmiş bir koçluk okuludur. Koçlar, iç koçlar veya koçvari liderler için çözüm odaklı ve sürdürülebilir eğitim çözümleri tasarlar, geliştirir ve sunar. Canlı, ilgi çekici ve değer katan eğitimlerin yanı sıra, danışmanlar, liderler, İK profesyonelleri, koçlar, kariyer değişikliği arayan kişiler için öğrenme grubu fırsatı sağlar. Sadece birebir koçluk öğretmekle kalmayıp iş yerinde ve özel yaşam için de gerekli beceriler içeren kapsamlı programlarını yoğun hayata kolaylıkla entegre edilebilecek şekilde sunar.

Hayatın Ritmi Solutions Academy'nin Türkiye partneri olarak hizmet vermektedir. Türkçe olarak ICF, EMCC ve IASTI akredite koçluk sertifika programları yürütmektedir.
E-BÜLTEN Eğitimlerimden, yeni yazılarımdan, çalışmalarımdan haberdar olmak için E-Bültenime kayıt olun...